logo

FİRMALARIMIZ

KAYI Holding

Bütün iştirakler için kurumsal destek ve raporlama sağlamaktadır. KAYI Holding ayrıca bütün sektörlerdeki KAYI firmaları adına ana firma olarak hesaplama, planlama ve karar alma adına kullanılan vizyonu ve stratejileri de belirler.

KAYI İnşaat

Hem Türkiye’de hem de yurtdışında genel müteahhit olarak faaliyette bulunmaktadır. Öncü sektördür ve genel müteahhitlik hizmetlerinin bütün alanlarında aktiftir.

KAYI Enerji

Hidroelektrik enerji santralleri, jeotermal enerji santralleri, rüzgar enerjisi ve biyo-kütle enerji santrallerine yatırım yapmakta, geliştirmekte ve işletmektedir.

KAYI Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım

Konut ve ofis kompleksleri, oteller, sosyal ve kültürel alanlara, özellikle Rusya, Cezayir ve BAE’de yatırım yapmakta, geliştirmekte ve işletmektedir.

KAYI Medikal

Anahtar teslim hastane çözümleri, PPP, radyoloji, radyoterapi, sterilizasyon, fizik tedavi, rehabilitasyon hizmetleri sunmakta ve hem yatırımcı hem de çözüm ortağı olarak sağlık sektöründe aktif bir rol oynamaktadır.

BILYAP

KAYI İnşaat’a bağlı bir kuruluştur ve Cezayir’de yatırım, geliştirme, tasarım, taahhüt, danışmanlık ve gayrimenkul projelerini gerçekleştirmektedir.