logo

RADYOTERAPİ HİZMETLERİ

RADYOTERAPİ HİZMETLERİ

KAYI Medikal radyoloji ,sterilizasyon, fiziktedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde olduğu gibi radyoterapi hizmetleri kapsamında da kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kurumlarının radyoterapi departmanlarını alanında uzman kadrosu ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kurar ve müşteri özelinde hazırlanan modeller ile yüksek teknolojiyi odak noktası alarak işletir.

Anahtar teslim radyoterapi merkezinin kurulması, radyoterapi departmanının işletmesi ve insan kaynakları (doktor, teknisyen ve diğer sağlık personeli) modelleri ile radyoterapi hizmeti sunulmaktadır.

KAYI Medikal üstün hizmet kalitesiyle elde edilen hasta-kurum memnuniyetini artırarak sağlık hizmetlerinin sürdürülebilirliğini sağlamaktadır.

KAYI Medikal, görüntüleme hizmeti dışında Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde Accuray Tomoterapi cihazıyla Kamu hastanelerinde tıbbı tedavi hizmeti veren ilk firma olmuştur.

KAYI Medikal Erzurum Atatürk Hastanesi’ne radyoterapi cihazları ve hizmetleri temin etmektedir. Radyoterapi tedavileri en yüksek teknolojideki Varian’ın ürettiği cihazlarla yapılmaktadır.

Üniversite ve kamu hastanelerinin yanı sıra, KAYI Medikal radyoterapi hizmetlerini özel hastanelerde de vermeye başlamıştır. Bu alandaki ilk hizmet, İstanbul’daki Reyap Hastanesi’nde Varian Truebeam cihazı kullanılarak gerçekleştirilmektedir.